Lenovo predstavilo prémiové smartfóny Vibe

19. 09. 2014 o 3:14
Investičné striebro - zlatestriebro.sk

Optimalizované, aby spotrebiteľom priniesli možnosť sebavyjadrenia vďaka viacvrstvovému dizajnu a inovatívnym pripínateľným doplnkom v smartfóne Vibe X2 a pokrokovým fotoaparátom pre skrášlenie selfie záberov a automatickou spúšťou ovládanou gestom v smartfóne Vibe Z2.

Lenovo VIBE X2: Viacvrstvová konštrukcia, výkon a príslušenstvo pre viacvrstvové životné štýly

Lenovo VIBE X2, prvý vrstvený smartfón na svete, upúta pozornosť svojím typickým, GRADIENT trojvrstvovým dizajnom. Užívatelia si môžu vybrať zo škály odvážnych farieb – biela, červená, zlatá a tmavo sivá – aby vyhoveli ich individuálnym štýlom.

Ako prvý výrobca mobilných telefónov na svete, využívajúci nový procesor MediaTEK MT6595 4G LTE True8Core™, spoločnosť Lenovo navrhla VIBE X2 s pôsobivým výkonom. Procesor ponúka skrytý výkon vďaka funkciám, ktoré šetria energiu, zlepšujú výdrž batérie a videá, hry a fotky tak môžete vychutnávať dlhšie. Spojenie tohto procesora s 5-palcovým displejom s FHD rozlíšením a širokouhlým sledovaním obsahu sa postará o to, aby využívanie aplikácií, fotiek a ďalšieho obsahu bolo plynulé a bezproblémové.

Lenovo VIBE X2 obsahuje dva pokrokové fotoaparáty, vybavené viacerými režimami fotenia a funkciami vylepšenia záberov. Táto technológia dáva užívateľom možnosť robiť ostré, živé fotky a videá, kedykoľvek príde tá správna chvíľa.

Užívatelia môžu bez problémov robiť selfie zábery s 5MP širokouhlým predným fotoaparátom smartfónu VIBE X2, s automatickou spúšťou ovládanou gestom, ktorá aktivuje šošovku žmurknutím oka alebo úsmevom. 13MP zadný fotoaparát s automatickým zaostrovaním je vybavený snímačom so zadným podsvietením a LED bleskom, vďaka čomu robí ostré, skvelé zábery. A s 32GB internou pamäťou majú užívatelia dostatok priestoru na ukladanie svojho digitálneho obsahu.

A s cieľom ešte zvýšiť možnosť personalizácie a zlepšiť celkový mobilný zážitok, spoločnosť Lenovo prináša dva nové inovatívne pripínateľné doplnky, známe ako VIBE Xtensions, ktoré hladko spolupracujú so smartfónom VIBE X2: VIBE X2 batéria a VIBE X2 reproduktor. VIBE Xtension1™ puzdro je štvrtou vrstvou viacvrstvového dizajnu smartfónu VIBE X2, ktoré okamžite predĺži výdrž batérie a CRANK UP spustí hi-fi ozvučenie.

Ultra tenká (5,1mm) batéria X2 robí dvojitú službu, keďže telefón chráni a zároveň predlžuje životnosť batérie takmer až o 75 percent, takže môže vydržať od rána až do noci, bez potreby dobíjania. X2 Reproduktor slúži na zosilnenie zvuku telefónu pri počúvaní hudby alebo sledovaní filmov. Navyše je vybavený praktickým stojanom pre hands-free používanie a zabudovaným mikrofónom pre skupinové konferenčné hovory.

Lenovo VIBE Z2 nárokuje na “Selfie” korunu ako prvý 64-Bitový smartfón od spoločnosti Lenovo

Pre tých, ktorí chcú vysoko výkonné smartfóny Lenovo v elegantnom tele z jedného kusu brúseného hliníku, spoločnosť Lenovo vytvorila Vibe Z2. Tento pozoruhodne tenký smartfón, s hrúbkou len 7,8 mm, posúva živosť na úplne novú úroveň vďaka extra jasnosti s ratingom 600nit na 5,5-palcovom HD(1280×720) displeji, čo z neho robí jeden z najjasnejších v súčasnosti dostupných obrazoviek, ktorý robí ultra ostré zábery a prehráva videá, dokonca aj pri ostrom slnečnom osvetlení.

VIBE Z2 je prvým Lenovo smartfónom so 64-bitovým napájaním, čo znamená, že bude môcť využívať budúce verzie Google Android podporujúce 64-bitové počítačové operácie. Vibe Z2 využíva 1,2GHz štvorjadrový 64-bitový Qualcomm® Snapdragon™ procesor a 3000mAh batériu pre celodennú výdrž.

Uloženie veľkého množstva dát je teraz jednoduché vďaka 32 GB internej pamäte a 4G LTE dátové rýchlosti prinášajú rýchlejšie sťahovanie a streamovanie aj na cestách. VIBE Z2 taktiež poskytuje podporu duálneho SIM režimu, čím tento telefón môže podporovať dva volacie programy, čo je skvelé, ak chcete spojiť prácu a zábavu do jedného zariadenia alebo výborné pre tých, čo často cestujú.

VIBE Z2 posúva vlastnosti fotoaparátu ešte ďalej pre skvelé zábery. Jeho 13MP zadný fotoaparát ponúka optickú stabilizáciu obrazu a novú generáciu Sony Exmor BSI senzorov pre živé nočné zábery. Je tiež vybavený 8MP predným fotoaparátom so šošovkou proti skresľovaniu obrazu, vyvažujúcim zábery, aby zabezpečil ostré a bezchybné autoportréty.

A na záver, VIBE Z2 je vybavený funkciami vylepšovania záberov, beztlačidlovým ovládaním spúšte a novým prvkom okamžitého zapnutia fotoaparátu, ktorý užívateľom umožňuje urobiť záber promptne, aj keď je displej v pohotovostnom režime.

Lenovo smartfóny VIBE X2 a VIBE Z2 budú na našom trhu dostupné v priebehu novembra.

A aká bude cena?

  • VIBE X2 bude 399,- EUR
  • VIBE Z2 429,- EUR
div style=" margin-left: auto; margin-right: auto; margin-bottom:30px;">
Napísal
Som online podnikateľ a marketér. Zaujímam sa o sociálne siete a online marketing. Blogujem na www.mikulasko.sk
Zaradené v Bleskovky, Mobily | Značky , , , , , , .
Lenovo Vibe