Adonit stylus Dampening Jot Pro po zaťažkávacej skúške

24. 02. 2014 o 19:18
Investičné striebro - zlatestriebro.sk

Verte či nie, tesne pred tým, ako som dostal tento Adonit stylus Dampening Jot Pro na otestovanie, som zvažoval kúpu presne tohto dotykového pera. Preto som bol naozaj potešený, keď som sa dozvedel, že budem robiť na Adonit stylus recenziu.

Rozbalenie stylusu Adonit Dampening Jot Pro
Ako vidíte na fotke, stylus je fakt veľmi pekne zabalený a už v kryte pôsobí elegantne. Trošku som mal problém s rozbalením, bál som sa, aby som púzdro nepoškodil, ale Vy určite budete šikovnejší :). Adonit stylus Dampening Jot Pro je uchytený v dvoch klipoch a vršok je samostatne, aby sa navzájom nepoškriabali.

Prvé dotyky – láska na prvý pohľad
Po vybalení som bol fakt unesený. Stylus perfektne sedí v ruke a to aj vďaka pogumovanej spodnej časti. Tá má inak milo prekvapila, lebo nakoľko je to guma, čakal som, že sa na nej bude držať prach, vlasy, chlpy. Ale nedržalo, čo hodnotím ako naozaj veľmi pozitívny fakt. Možno si poviete, že to je blbosť, ale proste je to lepší pocit, ak je stylus stále čistý. Hrot Adonitu Dampening Jot Pro sa dá zakryť už spomínaným vrškom, ktorý sa pekne zašróbuje a ako doraz má stylus ešte gumičku. Predpokladám, že spĺňa účet vodotesnosti a tiež, aby sa vršok stylusu nemohol samovoľne vykrútiť. Vršok môžete tiež našróbovať aj na druhú stranu, čo je skvelý “vynález” a uľahčuje hľadanie vrchnáčika po izbe (v tom lepšom prípade). Tiež tým Adonint stylus Dampening Jot Pro predĺžite, čo môže dokonca niekomu vyhovovať. Ja osobne som ho držal stále za gumenú časť, čiže toto som veľmi nevyužil. Ale ako hovorím, kľudne to môže niekomu poslúžiť ako predlžovák.

Práca s Adonitom
Keďže pero som chcel viacmenej na prácu – na písanie poznámok na iPade, myslím si, že Jot Pro, je na tieto veci naozaj TOP. Malá plôška stylusu zaberá veľmi dobre, akurát si možno budete musieť zvyknúť na väčší tlak ako keby ste písali prstom. Prvý dojem bol zaujímavý, lebo oproti prstu to “klopkalo” po displeji, ale toho sa vôbec nemusíte báť. Adonit na to myslel a tá malá plôška, ten malý krúžok na konci trošku peruje. Nie veľa, aby Vám pero zaberalo, ale ani málo, aby ste si poškodili displej.

Logo pda.sk nakreslené s Adonit stylus  Dampening Jot Pro

Suma sumárum
Adonit stylus Dampening Jot Pro patrí určite medzi najlepšie stylusy, ktoré sú momentálne na trhu. Už po vybalení ho budete milovať a pri práci ani nehovorím. Je to naozaj veľká pomôcka, hmm.. obrovská pomôcka pre maliarov, grafikov alebo ako som to použil aj ja – pre pracujúcich ľudí, ktorí chcú vyťažiť z tabletu maximum. Presné čiary, perfektné ťažisko a držanie, tak to sú určite hlavné dôvody, prečo si kúpiť práve Adonit stylus Dampening Jot Pro a nie iný stylus.

Precízne stylusy značky Adonit - eshop.pda.sk
Napísal
Mladý nadšenec značky Apple a všetkých “výdobytkov” tejto značky, ktoré s nimi súvisia. Produkty značky Apple mi zmenili život a tvrdím, že inovatívnejšiu značku v súčasnej dobe nepoznám. Popri mojej záľube jablkových produktov vediem e-shop s bežeckými potrebami, pričom využívam produkty a funkcie tejto úspešnej Americkej značky.
Zaradené v Príslušenstvo | Značky , , , , , , , , , .
Adonit stylus Dampening Jot Pro, uvodný