PR: Orange sa stal partnerom slovenských aplikácií

Autor:
05. 03. 2013 o 10:24
Mlsajte zdravo - susenemaso.sk

Množstvo užitočných informácií zo sveta mobilného marketingu opäť prinesie už tretí ročník konferencie Mobile Rulezz 2013. Táto konferencia je predovšetkým určená odborníkom z reklamnej, mediálnej a digitálnej oblasti, ako aj zástupcom marketingových oddelení inovatívnych klientov. Už tradične neoddeliteľnou súčasťou konferencie je aj súťaž o najlepšie slovenské mobilné aplikácie Apps Rulezz 2013. Bezplatná registrácia do súťaže začína už dnes. Hlavným partnerom tretieho ročníka tejto prestížnej udalosti sa stal Orange.

Vývoj mobilných technológií a aplikácií neustále napreduje. Dôkazom je aj čoraz vyšší počet slovenských vývojárov aplikácií. “Počas prvých dvoch ročníkov sme zaznamenali prihlášky viac ako 150 pôvodných slovenských mobilných aplikácií a veríme, že toto číslo bude neustále rásť,“ hovorí Peter Šebo, organizátor súťaže.  Vývojári mobilných aplikácií môžu svoje projekty vytvorené pre akúkoľvek mobilnú platformu bezplatne prihlasovať od 1. 3. do 14. 4. 2013 prostredníctvom webovej stránky http://apps.rulezz.sk/2013. Aplikácie budú hodnotené v kategóriách Brandované,  Nebrandované, Smartfón, Tablet a TV aplikácie.

Tretí ročník AppsRulezz prichádza s viacerými novinkami: Pribudne kategória TV aplikácie, cena pre najlepších mobilných vývojárov Orange App Developer roka či najprestížnejšia cena App Prix. Tú bude mať možnosť porota udeliť jednej aplikácii, ktorá svojou kvalitou prevyšuje všetky ostatné,” približuje nový ročník Peter Šebo.

Platforma, pre ktorú sa vývojári rozhodnú nie je dôležitá, rozlišuje sa iba to, či ide o aplikáciu vytvorenú pre smartfóny tablety alebo tzv. smart televízory. Aplikácia musí byť z dielne slovenských vývojárov a zároveň musí byť verejne prístupná v príslušnom obchode s aplikáciami.

„Sme radi, že môžeme byť súčasťou najprestížnejšieho ocenenia slovenských aplikácií. Uvedomujeme si rastúci trend a užitočnosť aplikácií, ktoré nám zjednodušujú každodenný život a považujeme za potrebné podporiť slovenských vývojárov aj v rámci AppsRulezz,“ hovorí Alexandra Piskunová, hovorkyňa spoločnosti Orange.

Porotu tvoria víťazi minulých ročníkov, odborníci z reklamných či digitálnych agentúr, nezávislí konzultanti a odborní žurnalisti.

Slávnostné vyhlásenie víťazov sa uskutoční večer po konferencii AppsRulezz, 23. apríla 2013. Viac informácií o súťaži nájdete na  http://apps.rulezz.sk/2013

Investičné zlato - zlatestriebro.sk
Napísal

Zaradené v Bleskovky | Značky , , , .