MWC 2013: Unikli obrázky dovch nových Nokií Lumia

Autor:
23. 02. 2013 o 21:37
Investičné zlato - zlatestriebro.sk

Iba niekoľko hodín pred začiatkom veľtrhu Mobile World Congress v Barcelone unikla na svetlo sveta podoba dvoch nových smartfónov Nokia Lumia. Za ich zverejnením je známy Twitter účet @evleaks. Tento server už v minulosti úspešne odhalil viacero pripravovaných zariadení.

Nokia Lumia 720 bude vybavená 4,3 palcovým ClearBlack displejom s WVGA rozlíšením (800 x 480). Operačným systémom bude Windows Phone 8. Technické parametre by mali obsahovať aj dvojjadrový procesor s takto 1GHz, 512 MB RAM, fotoaparát s rozlíšením 6 megapixelov, 8 GB vnútornej pamäte + podpora microSD kariet.Nokia Lumia 720 (zdroj: twitter.com/evleaks)

Lacnejším a horšie vybaveným modelom má byť Lumia 520. Aj u nej sa budeme môcť stretnúť s Windows Phone 8. Displej bude mať rovné 4 palce a zvýšenú citlivosť (rovnako ako Lumie 820 a 920). Fotoaparát by mal mať rozlíšenie 5 megapixelov. Vnútorná pamäť zariadenia bude pravdepodobne iba 4 GB,  ostatné parametre by mali byť rovnaké ako pri Lumii 720.

Nokia Lumia 520 (zdroj: twitter.com/evleaks)

Či sú vyššie zverejnené špecifikácie a rendery pravdivé sa dozvieme už čoskoro na MWC. Každopádne twitter @evleaks nedávno zverejnil finálnu podobu HTC One či Nexusu 4, takže tieto informácie môžeme považovať za dvôverhodné.

Investičné zlato - zlatestriebro.sk
Napísal

Zaradené v Bleskovky, Mobily | Značky , , , .
Nokia Lumia 720 (zdroj: twitter.com/evleaks)