Gizmodo ukázalo škrabance na čiernom iPhone 5 po 2 mesiacoch

Autor:
16. 12. 2012 o 21:31

Server Gizmodo je známy najmä barovou aférkou so “strateným” iPhone 4, svojho času. Rovnako tak sa po internetových fórach povráva, že eloxovaný hliník na čiernej variante nového kúsku od Apple je výrazne náchylnejší na odreniny a olupovanie farby, ako jeho biela varianta.

Gizmodo tak počas dvoch mesiacov používal dva čierne iPhony. Kontrolná vzorka bola nosená v púzdre, druhá bez neho. Výsledky sú pre nechránený iPhone pomerne hrozné, na druhej strane je však “miera používania” minimálne mimoriadne sporná. Nechce sa mi veriť, že fotená vzorka bola používaná iba čiste štandartným spôsobom s normálnou mierou opatrnosti, s akou sa k svojemu zariadeniu chová takmer každý užívateľ. Podľa fotografií by som skôr veril, že iPhone letel viac krát redaktorom z ruky. Obraz si každý z vás určite spraví sám.

Taktiež sa rozpútala debata okolo ochranných púzdier a toho, či je takpovediac OK telefón navliekať do púzdier przniacich jeho vzhľad a obmedzujúcich jeho použiteľnosť len preto, aby sa neoškrel. Možno by stačilo k telefónom pristupovať “normálne”.

(foto: Gizmodo.com)

Precízne stylusy značky Adonit - eshop.pda.sk
Napísal

Zaradené v Mobily | Značky , , , , , .