Premeňte si svoj iPhone 5 do dvanástich rôznych farieb s AnoStyle

Autor:
08. 12. 2012 o 21:35

AKTUALIZOVANÉ: AnoStyle už spustil modifikáciu iPhone 5 v rôznych farebných odtieňoch. Podmienkou je tak iba zaslanie už vami vlastneného iPhone 5 do AnoStyle servisov, kde je prostredníctvom anodizácie na hliník nanesený jeden z dvanástich farebných variantov. Farebný odtieň si tak určite vyberie každý.

Prekážkou môže byť iba cenovka 249$, ktorá za touto exkluzívnou premenou stojí. Služba je nakoniec na rozdiel od očakávaní dostupná aj pre iPad mini.

Nie je to tak dávno, čo si Nokia (ktorá dodáva svoje Lumie s polykarbonátom v širokej škále farebných variácií) na YouTube videu robila posmech z Applu a jeho čierno-bielej ponuky pri novom iPhone 5.

Oficiálne zostane skutočne iPhone narozdiel od nových iPodov dostupný iba v dvoch farbách, sieť amerických servisov Pod Drop však chystá AnoStyle. Pôjde o úpravu iPhone 5 do šiestich farebných odtieňov. Údajne pritom nejde o klasické lakovanie, ale špeciálny proces, ktorý spĺňa aj “vojenské požiadavky”. Spoločnosť tak sľubuje odstrániť aj slabinu, ktorá sa pri novom iPhone spomína najčastejšie – ľahko poškriabateľné telo.

Už sme tu mali modifikácie so svietiacim logom Apple či 3,5mm jackom, AnoStyle ale vyzerá skutočne úžasne. Ich web sľubuje spustenie už o necelé dva týždňe, dúfajme teda v zaujímavú cenu a dostupnosť cez eshop aj pre európskych zákazníkov.

(foto imore.com)

Investičné striebro - zlatestriebro.sk
Napísal

Zaradené v Bleskovky, Mobily | Značky , .