Microsoft predstavil nový Office

Autor:
01. 08. 2012 o 8:46
Precízne stylusy značky Adonit - eshop.pda.sk

Microsoft predstavil nový Office

Generálny riaditeľ spoločnosti Microsoft Corp., Steve Ballmer včera predstavil zákazníkom náhľad nového Microsoft Office, k dispozícii na office.com/preview . Nová verzia ponúka intuitívny dizajn, ktorý dokonalo funguje s touch systémom, stylusom, myšou alebo klávesnicou na všetkých nových Windows zariadeniach, vrátane tabletu. Nový Office je sociálny a otvára moderné scenáre v čítaní a písaní poznámok. Stretnutia a komunikácia budú rozosielané prostredníctvom cloud služby, ktorá je vždy aktuálna.

“V Microsofte robíme odvážne kroky,” povedal Ballmer na tlačovej konferencii v San Franciscu. “Nový, moderný Office bude poskytovať bezkonkurenčnú produktivitu a flexibilitu pre spotrebiteľov i obchodných zákazníkov. Je to cloudová služba, ktorá bude plne spárovaná s Windows 8.”

 

Office je najlepší na Windows 8

Dotyk kdekoľvek: Office reaguje na dotyk rovnako prirodzene ako na klávesnicu alebo myš. Potiahni prst naprieč displejom alebo rozdeľuj alebo približuj dokumenty a prezentácie. Vytvor nový obsah a používaj funkcie iba pomocou dotyku prsta.

Inking: Použite stylus na vytvorenie požadovaného obsahu, vezmite poznámku a použite požadovanú funkciu. Rukou napíšte mailovú odpoveď, automaticky sa skonvertuje na text. Použite stylus ako laserové ukazovátko, keď robíte prezentáciu. Vyfarbenie obsahu alebo zmazanie chýb je jednoduché.

Nové Windows 8 aplikácie: OneNote a Lync reprezentujú nový štýl Windows 8 v aplikáciách pre Office. Tieto aplikácie sú navrhnuté s ohľadom na prvé skúsenosti s tabletom. Nové menu v OneNote robí ľahkým využívanie funkcií s pomocou vášho prsta.

Vložené vo Windows RT: Office Home and Student 2013 RT, ktorý obsahuje nové verzie Word, Excel, PowerPoint a OneNote aplikácie bude k dispozícií na ARM-based Windows 8 zariadeniach, vrátane Microsoft Surface.

 

Office je na cloude.

Skydrive: Office ukladá dokumenty predvolene na SkyDrive, takže všetok obsah je k dispozícií na každom vašom tablete, PC alebo smartfóne. Dokumenty máte k dispozícií aj offline a sú automaticky synchronizované po pripojení sa na internet.

Zdieľanie: Vaše dokumenty, najpoužívanejšie zložky budete mať k dispozícií na akomkoľvek zariadení. Stačí sa iba prihlásiť a urobiť jednoduché nastavenia. Office si pamätá posledné zmeny a prípadné stratené súbory dokáže vrátiť na jedno kliknutie.

Office na požiadanie: Pri predplatení možete používať plnohodnotný Office na svojom PC kdekoľvek budete pomocou internetového pripojenia.

Nové predplatiteľské služby: Novy Office je k dispozícií ako základná predplatiteľská služba. Predplatiteľ má automaticky k dispozícii budúce upgrady vrátane existujúcich cloudových služieb a voľných Skype minút do celého sveta a extra Skydrive úložného priestoru. Okrem toho získa predplatiteľ možnosť inštalácie balíka Office na všetky zariadenia v domácnosti a pre kohokoľvek z rodiny.

 

Office je sociálny.

Yammer prináša bezpečnú a súkromú sociálnu sieť pre obchodníkov. Stačí sa zdarma zaregistrovať a hneď môžete komunikovať. Yammer ponúka integráciu s SharePoint a Microsoft Dynamics.

Zostanťe pripojený: Nasledujte ľudí, tímy, dokumenty a siete v SharePoint. Pozerajte a vkladajte obrázky, videá alebo Office dokumenty.

Karty ľudí. Vaše kontakty nájdete kdekoľvek v Office. Karty ľudí zahŕňajú informácie o vašich kontaktoch vrátane obrázkov, stausov, kontaktných informáciach a aktivitách na Facebooku alebo Linkedln.

Skype: Office prichádza spoločne so Skypeom. Spolu s predplatením Office máte k dispozícií až 60 minút volania cez Skype do celého sveta každý mesiac. Integrujte Skype kontaky do kontaktov Lync a volať alebo chatovať môžete s kýmkoľvek na Skype.

Majte svoje poznámky po ruke na cloude a ktoromkoľvek zariadení s OneNote. Použite ich najprirodzenejšie ako viete : urobte poznámku pomocou dotyku, pera alebo klávesnice alebo ich použite spoločne a prepínajte medzi nimi tam a späť.

Read Mode vo Worde poskytne ľahkú orientáciu vďaka automatickému prepínaniu medzi veľkými a malými obrazovkami. Zväčšovať alebo zmenšovať obsah, streamovať video vo vnútri dokumentu, opätovne prepracovať značky alebo použiť dotyk na pretáčanie stránky , to všetko umožňuje nový Office.

Stretnutia a prezentácie: Funkcie PowerPointu v novom režime Presenter View vám zobrazí súčasnú a následovnú stránku, prezentačný čas, rečnícku poznámku v letmom pohľade. Počas prezentácie môžete približovať, označovať poprípade upravovať poradie stránok iba dotykom alebo stylusom.

 

Po uvedení na trh bude každá verzia Office obsahovať Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher a Access. Predpaltitelia automaticky majú garantovaný upgrade na 5 PC alebo Mac a mobilné zariadenia. Na trhu by sa mali objaviť tri nové verzie: Office 365 Home Premium, Office 365 Small Business Premium, Office 365 ProPlus.

Precízne stylusy značky Adonit - eshop.pda.sk
office 365